O nas

Mega Creative to marka zabawek dla dziewczynek i chłopców w każdym wieku. Uczymy kreatywności, edukujemy, rozwijamy zdolności manualne oraz umiejętności abstrakcyjnego myślenia… ale przede wszystkim BAWIMY, dlatego poznasz nas po uśmiechach na dziecięcych twarzach! Co roku wprowadzamy do oferty setki nowych produktów zgodnie z najnowszymi trendami na rynku zabawek. Stawiamy na pełne bezpieczeństwo naszych zabawek. Dzięki wysokiej jakości wykonania rodzic ma pewność, ze bawiąc się zabawkami Mega Creative jego dziecko jest bezpieczne.

Nasze atuty
  • szeroka oferta zabawek dla dzieci w każdym wieku
  • bezpieczeństwo produktów
  • wysoka jakość zabawek
  • zabawki na popularnych licencjach
  • własne linie graficzne

Zabawki dla każdego malucha

W odpowiedzi na zainteresowania dzieci stworzyliśmy serie zabawek, dzięki którym każde z nich będzie mogło znaleźć coś dla siebie. Wśród nich znaleźć można między innymi: Moje Ranczo, czyli serię zabawek, które pozwolą dziecku poznać życie w gospodarstwie; Moje miasto — serię pojazdów, które umożliwią odgrywanie akcji ratowniczych; Military Force — serię dedykowaną dzieciom, które interesują się tematyką wojskową. Ponadto wśród zabawek Mega Creative znaleźć można również pozycje dla fanów popularnych wśród dzieci licencji — Barbie, Paw Patrol.

Prezenty, które gwarantują dobrą zabawę, rozwój i zdrowie!

Z myślą o zdrowiu i prawidłowym rozwoju dzieci stworzyliśmy serię produktów Mega Creative Sport. "W zdrowym ciele zdrowy duch", zabawa połączona z aktywnością fizyczną to doskonałe rozwiązanie dla każdego, a także pomysł na wspólne spędzenie czasu. Gdy aura nie sprzyja zabawie na zewnątrz warto sięgnąć po zestawy z masami plastycznymi, które pomogą rozwinąć zdolności manualne i nauczyć najmłodszych koncentracji.

Pobierz katalog

Katalog Mega Creative 2023

Pobierz pdf
Formularz kontaktowy
Proszę podać poprawne imię i nazwisko.
Proszę podać poprawny adres e-mail.
Proszę podać poprawny numer telefonu.
Wiadomość nie może być pusta
Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do Twoich potrzeb.